Targi Producentów Marek Własnych  W dniach 24-25 listopada 2015 roku, na terenie Targów Lublin, zostanie zorganizowana druga edycja Private Label Show, czyli nowoczesnych targów business to business dedykowanych profesjonalistom z branży marek własnych. Celem realizacji imprezy jest stworzenie przyjaznej biznesowi przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

Rozwiń swój biznes

Targi są organizowane z myślą o przedsiębiorstwach, które rozwijają lub są zainteresowane rozwinięciem produkcji w segmencie marek własnych (dotyczy to zarówno produktów food jak i non-food). Podczas dwóch dni imprezy zostanie zaprezentowana oferta przedsiębiorstw wytwarzających artykuły we wszystkich kategoriach produktowych FMCG. Począwszy od producentów produktów świeżych i mrożonych, a skończywszy na produktach chemicznych i przemysłowych.

Targi służą prezentacji możliwości polskich i zagranicznych dostawców oraz zaaranżowaniu kontaktów handlowych z kupcami reprezentującymi przedsiębiorstwa handlujące markami własnymi.

Nowoczesny handel

Na targach obecni będą decydenci największych sieci handlowych działających na terenie Polski oraz krajów ościennych. Private Label Show jest idealną okazją by nawiązać z nimi kontakt, uzyskać dostęp do największych kanałów sprzedaży i współtworzyć fenomen sukcesu rynkowego jakim jest marka własna.

Konferencje podczas Targów

Targi Producentów Marek Własnych Private Label Show to także możliwość uczestnictwa  w interesujących prelekcjach i konferencjach. Na szczególną uwagę zasługuje spotkanie na temat rozwoju marki własnej w Polsce oraz konferencja dotycząca zapewnieniabezpieczeństwa produkcji wyrobów spożywczych w oparciu o normy i standardy stosowane w łańcuchu bezpieczeństwa żywności (m.in. ISO 22000, BRC, IFS). Rób opakowania, które sprzedają – 10 prostych zasad – to kolejny temat konferencji przygotowanej w ramach targów Wykład wygłosi Jan Marcinowski z firmy MEGGOT. 

 

Targi Producentów Marek Własnych Private Label Show
24-25 Listopada 2015  Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, Lublin
Szczegóły na www.plshow.pl

Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl
  Autor publikacji

 Piotr Wolski

Piotr Wolski


Autor publikacj nie udostępnił swojej wizytówki.
Z udostępnionymi informacjami, w tym opublikowanymi pracami autora, możesz zapoznać się odwiedzając jego profil - [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

Wpływ probiotyków na układ immunologiczny człowieka
Wpływ probiotyków na układ immunologiczny człowieka
Stężenie i gęstość wybranych roztworów handlowych - Niezbędnik
Stężenie i gęstość wybranych roztworów handlowych - Niezbędnik
Osteoporoza częstą przyczyną złamań u kobiet
Osteoporoza częstą przyczyną złamań u kobiet
Charakterystyka serów - klasyfikacja, wartość odżywcza, produkcja, konsumpcja
Charakterystyka serów - klasyfikacja, wartość odżywcza, produkcja, konsumpcja

Tematyka publikacji


DOŁĄCZ DO NAS
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2022 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif