Zespół redakcyjny



dr inż. Tomasz Czernecki

redaktor naczelny, wydawca, naukowiec

tomasz.czernecki@nutrilife.pl

Karolina Jachimowicz

lic. Karolina Jachimowicz

Z-ca redaktora naczelnego

karolina.jachimowicz@nutrilife.pl

Paulina Jedut

mgr Paulina Jedut

redaktor, naukowiec

paulina.jedut@nutrilife.pl

dr inż. hab. Aneta Brodziak

redaktor, naukowiec

aneta.brodziak@up.lublin.pl

Katarzyna Banach

dziennikarz, dietetyk

katarzyna.banach@nutrilife.pl

dr inż. Ewa Chojnowska

dziennikarz, dietetyk

 echooo@o2.pl

Kamila Dzwonkowska

dziennikarz, dietetyk

kamila.dzwonkowska@nutrilife.pl

Karolina Noga

dziennikarz, dietetyk

karolina.noga@nutrilife.pl

mgr Sylwia Wałdowska

tłumacz j.angielskiego

sylwia.waldowska@op.pl

mgr Aldona Czernecka-Mitera

tłumacz j.francuskiego

amour.amour@wp.pl

 

mgr inż. Tomasz Czułnowski

 





Data aktualizacji: 2019-09-10 10:54:31
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2019 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif