ReklamaSzybki kontakty

Sprawdz możliwości, zapytaj o warunki emisji reklam.

e-mail: biuro@nutrilife.pl

Reklama bannerowa

Zamieszczona w publikacji

Reklama emitowana jest w tekscie publikacji w co najmniej 2 blokach: pod streszczeniem lub lidem publikacji oraz pod tekstem publikacji.
Wymiary banneru: szerokość maksymalna 650 px, wysokość 150 px. Dozwolony format emisji to: jpg, png i gif lub inne po uzgodnieniu.

Zamieszczona w kalendarium

Banner zamieszczany jest pod tytułem wydarzenia (A) lub w prawej kolumnie (B). Wymiary banneru A: szerokość do 650px, wysokość do 150 px, banner B: szerokość do 300 px, wysokość 250/300/600 px. Dozwolony format emisji to: jpg, png i gif lub inne po uzgodnieniu.Media społecznościowe

Facebook

Reklama emitowana jest na osi czasu i w wydarzeniach. Akceptowany format i treść muszą być zgodne z Regulaminemu Facebook. Istnieje możliwość dodatkowej promocji, zwiększającej zasięg wpisu na warunkach określonych w zasadach zamieszczania reklam na Facebook.

Reklama natywna

Publikacja ekspercka

Jej zadaniem jest umocnienie eksperckiej pozycji autora publikacji, którym może być osoba lub marka.

Recenzje produktó/usług

Pokazując swój produkt lub usługę zyskasz rozpoznawalność i dotrzesz do nowych lub niezdecydowanych klientów.  

Wywiad

Narzędzie personal brandingu i public relation. Głównym jego zadaniem jest przedstawienie sylwetki osoby lub marki. Strategia ta ma za zadanie budowanie reputacji, zwiększenia wartości osoby lub marki oraz budowanie określonego wizerunku.

Relacje z wydarzeń

Przebij się medialnie i wykorzystaj maksymalnie korzyści jakie daje Ci udział w ważnym wydarzeniu np. konferencji, targach. Relacja z wydarzenia w którym bierzesz udział umożliwi Ci przedstawienie nie tylko swojej firmy i produktu ale także zbuduje Twój wizerunek.

 

 

Data aktualizacji: 2015-06-29 23:27:00
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2024 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif