Przeniesienie terminu II konferencji „Experts of Microbiota” 12 września 2020 r. Katowice  



W trosce o bezpieczeństwo organizatorzy II konferencji "Experts of Microbiota" zdecydowali się na przeniesienie wydarzenia na 12 września 2020 r.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

 

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym organizatorzy konferencji zdecydowali się na przeniesienie wydarzenia na 12 września 2020 r.

W tym roku organizatorzy również zadbali o ciekawych gości. Do grona prelegentów przyjęli zaproszenie opiniotwórczy profesorowie i doktorzy, których zainteresowania naukowe i praktyka kliniczna od wielu lat determinują nowatorskie trendy diagnostyczne i terapeutyczne związane z dysbiozą w kraju i zagranicą. Wśród zaproszonych specjalistów znajdą się: prof. dr n. med. Ewa Stachowska, prof. dr hab. n. med. Tomasz Wielkoszyński, prof. dr hab. n. med. Piotr Heczko, dr n. biol. Patrycja Szachta, dr n. med. Alicja Rudek, dr Wojciech Ozimek, dr n. med. Bożena Michalak oraz dr n. med. Daniela Kurczabińska – Luboń.  

Konferencja dedykowana jest specjalistom z zakresu ochrony zdrowia: lekarzom, dietetykom, fizjoterapeutom, ale także wszystkim osobom zainteresowanym problematyką wpływu mikrobiomu jelitowego na nasze zdrowie.  

Konferencję, podobnie jak w roku ubiegłym, przygotowuje Zespół powołany przez Polską Akademię Dietetyki i Mikroodżywiania i Wydział Opieki Zdrowotnej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych w partnerstwie z Wydziałem Nauk Medycznych Wyższej Szkoły Technicznej oraz Europejskim Instytutem Dietetyki i Mikroodżywiania (L'Institut Européen de Diététique et Micronutrition - IEDM Paris).

Konferencja będzie miała miejsce w Auli nowoczesnego obiektu Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach przy ul. Rolnej 43.

Zakup biletów możliwy jest na stronie wydarzenia: www.microbiota.edu.pl

 

 

Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl




  Autor publikacji

mgr Paulina Jedut

mgr Paulina Jedut

Redaktor czasopisma Journal of Nutrilife [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

II konferencja „Experts of Microbiota” 20 marca 2020 r. Katowice
II konferencja „Experts of Microbiota” 20 marca 2020 r. Katowice
Zaproszenie na I Kongres Pediatryczno-Żywieniowy 30.11-01.12.2019 r.
Zaproszenie na I Kongres Pediatryczno-Żywieniowy 30.11-01.12.2019 r.
Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Żywienie bez Granic
Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Żywienie bez Granic
I Poznański Naukowy Kongres Dietetyki
I Poznański Naukowy Kongres Dietetyki

Tematyka publikacji


DOŁĄCZ DO NAS
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2023 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif