Mamy już roczek!  Styczeń to dla nas szczególny miesiąc. Równo rok temu nasz serwis zaistniał w internecie. Dlatego też nadszedł czas na podsumowanie pierwszego roku naszej działalności.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

   Początki nigdy nie są łatwe. Pierwsze pliki na serwer www zostały wgrane końcem grudnia 2011 roku. Strona dostępna była dla odwiedzających już od 1 stycznia 2012 roku. W swej działalności przyjęliśmy zasadę „Sine ira et studio”, co znaczy „bez gniewu i upodobania”, czyli bezstronnie i obiektywnie. Takie podejście nie pomaga w zaistnieniu w świecie publicystyki nastawionej na sensacyjne doniesienia. W dniu 25 stycznia 2012 roku odnotowaliśmy na stronie pierwszych 4 gości. Od tego czasu ilość odwiedzin serwisu ciągle rośnie i obecnie przekroczyła już 5000 (rys.1).

odwiedziny serwisu 2012 rok

Rys. 1 Odwedziny serwisu odnotowane w 2012 roku

   Najczęściej odwiedzają nas mieszkańcy dużych aglomeracji, zwłaszcza miast akademickich. W pierwszej dziesiątce miast, uszeregowanych zgodnie z malejącą liczbą odwiedzin, znalazły się:

 

 1. Warszawa
 2. Lublin
 3. Kraków
 4. Poznań 
 5. Wrocław
 6. Łódź
 7. Katowice
 8. Gdańsk 
 9. Olsztyn 
 10. Bydgoszcz
Odwiedziny wg miast

 

 

Poza Polską nasz serwis czytany jest również przez mieszkańców 30 innych państw, którzy stanowią w sumie 4,3% naszych czytelników. Najczęściej na stronach gościmy mieszkańców Wielkiej Brytanii, Niemiec, USA, Holandii i Litwy.

 

   Szczególnie cieszy nas wzrost ilości odwiedzin pochodzących z sieci internetowych ośrodków naukowych. W tej grupie odwiedzających, uszeregowanej zgodnie z malejącą liczbą odwiedzin, nasze strony czytane są w następujących jednostkach naukowych:

 

 1. Instytut Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu
 2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW)
 3. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 4. Politechnika Łódzka
 5. Uniwersytet Jagieloński, Collegium Medicum, Kraków
 6. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 7. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
 8. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 9. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
 10. Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN, Olsztyn

W tym miejscu szczególnie pozdrawiamy odwiedzających nas użytkowników dwóch sieci, a mianowicie sieci działającej w akademikach UWM w Olsztynie i UP w Lublinie.

Zachęcamy Was do odwiedzania naszych stron nie tylko w miesiącach przypadających na okres sesji egzaminacyjnej ;) Pamiętajcie również, że możecie publikować na naszych stronach swoje prace dyplomowe: inżynierskie, magisterskie i inne. Jak to zrobić? Wystarczy wysłać na nasz adres e-mail plik z pracą, podając w treści listu swoje imię, nazwisko i adres e-mail do korespondencji. Szkoda, by Wasze prace z zakresu dietetyki, technologii żywności lub analizy żywności kurzyły się na półkach i w szufladach. Dużo lepszym rozwiązaniem jest pokazanie ich światu, co z pewnością przyniesie Wam poczucie zadowolenia z siebie, a posiadanie własnej publikacji i rozpoznawalność w sieci wzbogaci Wasze CV.

 

Mamy nadzieję, że w 2013 roku nasze strony wzbogacą się o treści, poszukiwane przez Was drodzy czytelnicy i będą służyć Wam jako źródło rzetelnej informacji.

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 roku!

 

Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl
  Autor publikacji

 Piotr Wolski

Piotr Wolski


Autor publikacj nie udostępnił swojej wizytówki.
Z udostępnionymi informacjami, w tym opublikowanymi pracami autora, możesz zapoznać się odwiedzając jego profil - [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

Śmieciowe jedzenie relegowane ze szkół i przedszkoli
Śmieciowe jedzenie relegowane ze szkół i przedszkoli
Znaczenie probiotyków w diecie człowieka
Znaczenie probiotyków w diecie człowieka
Piąty smak to umami
Piąty smak to umami
Koncern Mars wycofuje swoje produkty ze sprzedaży
Koncern Mars wycofuje swoje produkty ze sprzedaży
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2024 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif