2 urodziny portalu NutriLife.pl i Czasopisma Journal of NutriLife  Koniec roku to czas podsumowań. Dlatego też, ubiegłorocznym zwyczajem prezentujemy kilka statystycznych faktów z życia prtalu NutriLife.pl. Patrząc na statystyki oglądalności cieszymy się, że tak wiele osób znalazło  na naszych stronach szukane przez siebie informacje.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

Cieszymy sie, że nasza praca nie ginie w odchłani Interentu i tak wiele osób znajduje na naszych stronach szukane informacje. Pod koniec pierwszego roku działalności cieszyła nas  4 cyfrowa liczba odwiedzin i unikalnych wizyt. Nie przypuszczaliśmy wtedy, że w roku 2013, miesięcznie, odwiedzać będzie nas ok. 14 000 unikalnych użytkowników. Koniec tego roku zamkniemy więc 6 cyfrową liczbą odiwedzin i 5 cyfrową liczba unikalnych użytkowników. Za co bardzo Wam, drodzy internauci, dziękujemy.

 

Liczbowo, według statystyk google, nasz roczny wzrost na koniec grudnia, w porównaniu z ubiegłum rokiem, przedstawia się następująco:

Unikalni użytkownicy, odwiedziny strony

 

W tym roku wzrósł również nasz "Page Rank" w wyszukiwarce google. Szczególnie cieszy nas zaistnienie  naszego portalu w wyszukiwarce prac naukowych Google Scholar.

 

Nie uległ zmianie profil użytkowników. Nie dziwi nas to, gdyż prezentowane specjalistycznetreści mogą być trudne dla osób nie związanych z dietetyką lub technologią żywności. Najczęściej oglądani jesteśmy przez osoby zamieszkujące duże miasta, co pokazuje poniższy wykres. 

statystyka odwiedzin witryny

Podobnie jak w ubiegłym roku, szczególnie cieszy nas wzrost liczby odwiedzin pochodzących z sieci internetowych ośrodków naukowych. W tej grupie odwiedzających, uszeregowanej zgodnie z malejącą liczbą odwiedzin, nasze strony czytane są w następujących ośrodkach naukowych:

  1. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW)
  2. Politechnika Łódzka
  3. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  4. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  5. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  6. Uniwersytet Rzeszowski
  7. Politechnika Warszawska
  8. Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  9. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  10. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Z tego miejsca, szczególne pozdrowienia kierujemy do studentów zamieszkujacych akademiki UWM w Olsztynie. Wasza aktywność mierzona liczba odwiedzin rośnie szczególnie w okresie sesji egzaminacyjnej. Mamy nadzieję, że nasze publikacje pomagają wam w zdobywaniu lepszych ocen. PS. Trzymamy za Was kciuki :)

Zawsze wspieramy wydarzenia naukowe i popularno-naukowe, dlatego też w tym roku promowaliśmy szereg wydarzeń o zasięgu krajowym jak i międzynarodowym. Ze szczegółami dotyczącymi naszego, bezpłatnego, patronatu medialnego możesz zapoznać się na stronie: Patronat Medialny.

 

Dziękujemy Wam, że byliście z nami w roku 2013. Mamy nadzieję, że w 2014 również sprostamy Waszym oczekiwaniom i zarówno portal jak i czasopismo Journal of nutriLife wzbogaci się o szereg interesujących Was publikacji. Przygotowujemy też dla Was kilka interesujacych narzędzi ale napiszemy o tym szerzej już niedługo.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2014 roku!

 

 

Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl
  Autor publikacji

 Piotr Wolski

Piotr Wolski


Autor publikacj nie udostępnił swojej wizytówki.
Z udostępnionymi informacjami, w tym opublikowanymi pracami autora, możesz zapoznać się odwiedzając jego profil - [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

Życzenia Świąteczne
Życzenia Świąteczne
Łańcuch chłodniczy na przykładzie rozmrożonych lodów w supermarkecie Stokrotka
Łańcuch chłodniczy na przykładzie rozmrożonych lodów w supermarkecie Stokrotka
Stężenie i gęstość wybranych roztworów handlowych - Niezbędnik
Stężenie i gęstość wybranych roztworów handlowych - Niezbędnik
Koncern Mars wycofuje swoje produkty ze sprzedaży
Koncern Mars wycofuje swoje produkty ze sprzedaży
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2024 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif