I Kongres Probiotyczny  Czasopismo Journal of NutriLife ma zaszczyt zaprosić lekarzy, dietetyków oraz osoby zainteresowane tematyką probiotykoterapii do udziału w I Kongresie Probiotycznym, organizowanym przez Centrum Medyczne VitaImmun. Wydarzenie odbędzie się w dniu 5 marca 2016 roku w hali widowiskowej Azoty Arena w Szczecinie.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

Probiotyki w ostatnich latach zyskują rosnącą popularność oraz coraz większa liczba osób przekonuje się o ich prozdrowotnych właściwościach. Jednakże w dalszym ciągu jest to temat, który pociąga za sobą wiele pytań, jak chociażby: Czy każdy może bezpiecznie stosować ten rodzaj suplementacji? Jaki preparat wybrać? Czy probiotyki wpływają jedynie na pracę układu pokarmowego? Naprzeciw tym problemom wychodzi poznańskie Centrum Medyczne VitaImmun, które podjęło się organizacji I Kongresu Probiotycznego. Jak zapewniają organizatorzy: „wydarzenie to zgromadzi specjalistów z każdej dziedziny probiotykoterapii, tak więc konferencja będzie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym”.

 

Celem Kongresu będzie prezentacja najnowszych doniesień dotyczących zastosowania probiotyków i prebiotyków w profilaktyce i leczeniu poszczególnych jednostek chorobowych. Prelekcje poprowadzą uznani w kraju specjaliści, będący autorytetami w kwestii stosowania probiotyków w poszczególnych jednostkach chorobowych.

 

Wydarzenie oprócz prezentacji ogromnej dawki wiedzy teoretycznej będzie również okazją do uzyskania wskazówek praktycznych, dotyczących chociażby stosowania konkretnych szczepów probiotycznych dla osiągnięcia pożądanego efektu profilaktycznego oraz dla wspomagania konwencjonalnego leczenia. Przedstawione zostaną także potencjalne błędy popełniane podczas stosowania probiotykoterapii oraz gotowe rozwiązania podnoszące skuteczność suplementacji.

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji dostępnych jest na plakacie oraz stronie internetowej: http://www.vitaimmun.pl/i-kongres-probiotyczny/.

 

Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl
  Autor publikacji

lic. Katarzyna Banach

lic. Katarzyna Banach


Autor publikacj nie udostępnił swojej wizytówki.
Z udostępnionymi informacjami, w tym opublikowanymi pracami autora, możesz zapoznać się odwiedzając jego profil - [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

Czekolada – klasyfikacja, właściwości oraz skład chemiczny
Czekolada – klasyfikacja, właściwości oraz skład chemiczny
Znaczenie probiotyków w diecie człowieka
Znaczenie probiotyków w diecie człowieka
Dni FIT&Beauty w Krakowie
Dni FIT&Beauty w Krakowie
I Ogólnopolska Konferencja Nowatorskie Metody Leczenia Nadwagi i Otyłości
I Ogólnopolska Konferencja Nowatorskie Metody Leczenia Nadwagi i Otyłości

Tematyka publikacji


DOŁĄCZ DO NAS
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2022 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif