Tego nie można przegapić! World Food Warsaw 2014 - Międzynarodowe Targi Żywności (B2B)  Już 9 kwietnia startuje pierwsza edycja World Food Warsaw 2014 - Międzynarodowe Targi Żywności! Warszawskie Centrum EXPO XXI będzie gościło wystawców z polski i zagranicy. Wysoka ranga imprezy, jej międzynarodowy charakter daje nam możliwość uczestnictwa w panelach dyskusyjnych, konferencjach tematycznie związanych z żywnością, jak i zapoznania się z najnowszymi trendami w branży spożywczej.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

Targi World Food Warsaw 2014, to szansa, by Warszawa stała się ważnym punktem na mapie spotkań branży żywnościowej. Targi nie będą tylko z nazwy międzynarodowe, bo organizatorem imprezy jest Lentewenc – spółka córka ITE Group – światowego giganta w branży targowej i konferencyjnej. Warszawska impreza wzbogaci portfolio podobnych imprez, które z dużymi sukcesami odbywają się już za naszą wschodnią granicą. ITE Group organizuje podobne imprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i w Rosji.

Najnowsze technologie

   World Food Warsaw 2014, podobnie jak inne imprezy organizowane przez Lentewenc, to wydarzenie skierowane do sektora business to business. Wystawa daje wszystkim odwiedzającym możliwość zapoznania się z najnowszymi i najbardziej wyszukanymi produktami z Polski, Europy i świata, oraz rozwiązaniami dostępnymi w branży produkcji żywności.

 


Organizatorzy chcą wpleść imprezę w najnowsze trendy. Na World Food Warsaw 2014 będzie można zobaczyć oraz posmakować wyrobów regionalnych i lokalnych przysmaków oraz żywności organicznej i ekologicznej. Nie zabraknie też produktów rolno-spożywczych oraz napojów, czy przypraw, dodatków do żywności i półproduktów.

WorldFood 2014

Z uwagi na skierowanie imprezy do innych przedsiębiorców na targach nie może też zabraknąć sprzętu i maszyn przetwarzających, producentów opakowań, branżowych systemów IT oraz wszechobecnych w branży spożywczej firm usługowych.

 

Zarezerwuj stoisko: http://worldfood.pl/wystawcy/zarezerwuj-stoisko/

 

- Na targi World Food Warsaw 2014 zapraszamy profesjonalistów związanych z branżą produkcji żywności – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager targów World Food 2014. - Wystawcami targów, są zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem produkcji. Tym samym, mile widziane są również firmy oferujące przyprawy i dodatki do żywności, a także dostawcy technologii i usług branżowych.

 

Organizatorzy zapraszają też stowarzyszenia i zrzeszenia działające w branży. Te zajmą się między innymi organizacją konferencji i paneli dyskusyjnych, które mają wyróżnić World Food 2014 na tle innych tego typu imprez organizowanych w Polsce.

Goście targów, to…

Kto odwiedzi targi World Food 2014? Impreza ma być platformą biznesową skierowaną do profesjonalistów z branży. Wszyscy odwiedzający targi to specjaliści o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych, szukający produktów najwyższej jakości, innowacji i alternatywnych rozwiązań dla ich własnych firm. 

 

ITE Group i Lentewenc zapraszają na imprezę: importerów i eksporterów żywności oraz napojów, przedstawicieli sieci sklepów detalicznych, właścicieli sklepów i hurtowni spożywczych, producentów żywności i napojów, kierownictwo punktów HoReCa, właścicieli piekarni i cukierni, stowarzyszenia i władze lokalne, klientów końcowych oraz konsumentów.

 

Targi to okazja, by zapoznać się z ofertą przedstawicieli firm działających w branży, poznać najnowsze branżowe trendy i technologie, wymienić się doświadczeniami z liderami rynku oraz podtrzymać i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

 

- Nad przygotowaniem targów, ich organizacją i promocją pracujemy wspólnie z naszymi zagranicznymi biurami, więc impreza będzie miała charakter międzynarodowy. Współpracujemy nie tylko z lokalnymi przedsiębiorcami ale przede wszystkim z przedstawicielami branży z całej Polski, Europy i całego Świata. Dobrze rozwinięta baza i rozległa sieć kontaktów wśród firm z WNP, Rosji, w Europie Zachodniej i Azji daje nam możliwość tworzenia międzynarodowych imprez na wysokim poziomie – dodaje Agnieszka Szpaderska, project manager targów WorldFood Warsaw.

 

Co, gdzie kiedy?

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Więcej:  www.worldfood.pl

 

Szczegółowe informacje:
Agnieszka Szpaderska
Project Manager
mobile: +48 698 054 182
e-mail: agnieszka@worldfood.pl
e-mail: worldfood@lentewenc.com

 

 

 

 

 

Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl
  Autor publikacji

dr inż. Aneta Brodziak

dr inż. Aneta Brodziak


Autor publikacj nie udostępnił swojej wizytówki.
Z udostępnionymi informacjami, w tym opublikowanymi pracami autora, możesz zapoznać się odwiedzając jego profil - [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

Nowa inicjatywa! I Krajowa Konferencja Naukowa Doktorantów
Nowa inicjatywa! I Krajowa Konferencja Naukowa Doktorantów
Mechanizm powstawania związków karbonylowych w piwie
Mechanizm powstawania związków karbonylowych w piwie
Targi Polagra Food, Poznań, 8-11 października 2012
Targi Polagra Food, Poznań, 8-11 października 2012
Przeniesienie terminu II konferencji „Experts of Microbiota” 12 września  2020 r. Katowice
Przeniesienie terminu II konferencji „Experts of Microbiota” 12 września 2020 r. Katowice

Tematyka publikacji


DOŁĄCZ DO NAS
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2024 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif