Tego nie można przegapić! World Food Warsaw 2014 - Międzynarodowe Targi Żywności (B2B)  Już 9 kwietnia startuje pierwsza edycja World Food Warsaw 2014 - Międzynarodowe Targi Żywności! Warszawskie Centrum EXPO XXI będzie gościło wystawców z polski i zagranicy. Wysoka ranga imprezy, jej międzynarodowy charakter daje nam możliwość uczestnictwa w panelach dyskusyjnych, konferencjach tematycznie związanych z żywnością, jak i zapoznania się z najnowszymi trendami w branży spożywczej.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

Targi World Food Warsaw 2014, to szansa, by Warszawa stała się ważnym punktem na mapie spotkań branży żywnościowej. Targi nie będą tylko z nazwy międzynarodowe, bo organizatorem imprezy jest Lentewenc – spółka córka ITE Group – światowego giganta w branży targowej i konferencyjnej. Warszawska impreza wzbogaci portfolio podobnych imprez, które z dużymi sukcesami odbywają się już za naszą wschodnią granicą. ITE Group organizuje podobne imprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i w Rosji.

Najnowsze technologie

   World Food Warsaw 2014, podobnie jak inne imprezy organizowane przez Lentewenc, to wydarzenie skierowane do sektora business to business. Wystawa daje wszystkim odwiedzającym możliwość zapoznania się z najnowszymi i najbardziej wyszukanymi produktami z Polski, Europy i świata, oraz rozwiązaniami dostępnymi w branży produkcji żywności.

 


Organizatorzy chcą wpleść imprezę w najnowsze trendy. Na World Food Warsaw 2014 będzie można zobaczyć oraz posmakować wyrobów regionalnych i lokalnych przysmaków oraz żywności organicznej i ekologicznej. Nie zabraknie też produktów rolno-spożywczych oraz napojów, czy przypraw, dodatków do żywności i półproduktów.

WorldFood 2014

Z uwagi na skierowanie imprezy do innych przedsiębiorców na targach nie może też zabraknąć sprzętu i maszyn przetwarzających, producentów opakowań, branżowych systemów IT oraz wszechobecnych w branży spożywczej firm usługowych.

 

Zarezerwuj stoisko: http://worldfood.pl/wystawcy/zarezerwuj-stoisko/

 

- Na targi World Food Warsaw 2014 zapraszamy profesjonalistów związanych z branżą produkcji żywności – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager targów World Food 2014. - Wystawcami targów, są zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem produkcji. Tym samym, mile widziane są również firmy oferujące przyprawy i dodatki do żywności, a także dostawcy technologii i usług branżowych.

 

Organizatorzy zapraszają też stowarzyszenia i zrzeszenia działające w branży. Te zajmą się między innymi organizacją konferencji i paneli dyskusyjnych, które mają wyróżnić World Food 2014 na tle innych tego typu imprez organizowanych w Polsce.

Goście targów, to…

Kto odwiedzi targi World Food 2014? Impreza ma być platformą biznesową skierowaną do profesjonalistów z branży. Wszyscy odwiedzający targi to specjaliści o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych, szukający produktów najwyższej jakości, innowacji i alternatywnych rozwiązań dla ich własnych firm. 

 

ITE Group i Lentewenc zapraszają na imprezę: importerów i eksporterów żywności oraz napojów, przedstawicieli sieci sklepów detalicznych, właścicieli sklepów i hurtowni spożywczych, producentów żywności i napojów, kierownictwo punktów HoReCa, właścicieli piekarni i cukierni, stowarzyszenia i władze lokalne, klientów końcowych oraz konsumentów.

 

Targi to okazja, by zapoznać się z ofertą przedstawicieli firm działających w branży, poznać najnowsze branżowe trendy i technologie, wymienić się doświadczeniami z liderami rynku oraz podtrzymać i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

 

- Nad przygotowaniem targów, ich organizacją i promocją pracujemy wspólnie z naszymi zagranicznymi biurami, więc impreza będzie miała charakter międzynarodowy. Współpracujemy nie tylko z lokalnymi przedsiębiorcami ale przede wszystkim z przedstawicielami branży z całej Polski, Europy i całego Świata. Dobrze rozwinięta baza i rozległa sieć kontaktów wśród firm z WNP, Rosji, w Europie Zachodniej i Azji daje nam możliwość tworzenia międzynarodowych imprez na wysokim poziomie – dodaje Agnieszka Szpaderska, project manager targów WorldFood Warsaw.

 

Co, gdzie kiedy?

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Więcej:  www.worldfood.pl

 

Szczegółowe informacje:
Agnieszka Szpaderska
Project Manager
mobile: +48 698 054 182
e-mail: agnieszka@worldfood.pl
e-mail: worldfood@lentewenc.com

 

 

 

 

 

Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl
  Autor publikacji

dr inż. Aneta Brodziak

dr inż. Aneta Brodziak


Autor publikacj nie udostępnił swojej wizytówki.
Z udostępnionymi informacjami, w tym opublikowanymi pracami autora, możesz zapoznać się odwiedzając jego profil - [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

Mechanizm powstawania związków karbonylowych w piwie
Mechanizm powstawania związków karbonylowych w piwie
Targi Polagra Food, Poznań, 8-11 października 2012
Targi Polagra Food, Poznań, 8-11 października 2012
Nowa inicjatywa! I Krajowa Konferencja Naukowa Doktorantów
Nowa inicjatywa! I Krajowa Konferencja Naukowa Doktorantów

Tematyka publikacji


DOŁĄCZ DO NAS
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2022 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif