World Food 2014: Zależy nam na prezentacji polskiej żywności  Polskie produkty, to jeden z przewodnich tematów Międzynarodowych Targów Żywności World Food 2014. Inicjatorom imprezy zależy na promocji naszej żywności na zagraniczne rynki, bo jest naturalna i zdrowa. To o tyle ważne, bo organizator - ITE Group ma bogatą bazę firm za naszą wschodnią granicą, gdyż realizuje podobne imprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i Rosji.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

   Zagraniczne rynki cenią polską żywność. Największe sieci handlowe i dyskonty eksportują nasze produkty. I tak np.: Lidl dostarcza polską żywność do Niemiec, a Biedronka do Portugalii.

   Zachodni klienci doceniają nasze soki z marchwi, pasztety, jabłka, czy kiełbasę krakowską. Na to wpływa głównie przekonanie, że polska żywność jest wytwarzana bez chemicznych dodatków i jest naturalna. Wielkim rynkiem zbytu jest też Rosja i rynki wschodnie.

- Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom chcemy promować na naszych targach polską żywność – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager World Food 2014. – Chcemy by warszawska impreza była platformą do nawiązania kontaktów polskich wystawców i zwiedzających z zagranicą. Nad przygotowaniem targów, ich organizacją i promocją pracujemy wspólnie z naszymi zagranicznymi biurami, więc impreza będzie miała charakter międzynarodowy. Współpracujemy nie tylko z lokalnymi przedsiębiorcami ale przede wszystkim z przedstawicielami branży z całej Polski, Europy i całego Świata – dodaje Szpaderska.

Zarezerwuj stoisko: http://worldfood.pl/wystawcy/zarezerwuj-stoisko/

To o tyle możliwe, bo organizator imprezy – ITE Group (Lentewenc) posiada świetnie rozwiniętą bazę i rozległą sieć kontaktów wśród firm z WNP, Rosji, w Europie Zachodniej i Azji. To daje organizatorom możliwość tworzenia międzynarodowych imprez na wysokim poziomie.

Warszawska impreza wzbogaci portfolio podobnych imprez, które z dużymi sukcesami odbywają się już za naszą wschodnią granicą. ITE Group organizuje podobne imprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i w Rosji.  

 

Co, gdzie kiedy?

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.
Więcej:  www.worldfood.pl

Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl
  Autor publikacji

dr inż. Aneta Brodziak

dr inż. Aneta Brodziak


Autor publikacj nie udostępnił swojej wizytówki.
Z udostępnionymi informacjami, w tym opublikowanymi pracami autora, możesz zapoznać się odwiedzając jego profil - [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

Liofilizacja w aspekcie przemian fazowych
Liofilizacja w aspekcie przemian fazowych

Tematyka publikacji


DOŁĄCZ DO NAS
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2022 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif