World Food 2014: Zależy nam na prezentacji polskiej żywności  Polskie produkty, to jeden z przewodnich tematów Międzynarodowych Targów Żywności World Food 2014. Inicjatorom imprezy zależy na promocji naszej żywności na zagraniczne rynki, bo jest naturalna i zdrowa. To o tyle ważne, bo organizator - ITE Group ma bogatą bazę firm za naszą wschodnią granicą, gdyż realizuje podobne imprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i Rosji.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

   Zagraniczne rynki cenią polską żywność. Największe sieci handlowe i dyskonty eksportują nasze produkty. I tak np.: Lidl dostarcza polską żywność do Niemiec, a Biedronka do Portugalii.

   Zachodni klienci doceniają nasze soki z marchwi, pasztety, jabłka, czy kiełbasę krakowską. Na to wpływa głównie przekonanie, że polska żywność jest wytwarzana bez chemicznych dodatków i jest naturalna. Wielkim rynkiem zbytu jest też Rosja i rynki wschodnie.

- Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom chcemy promować na naszych targach polską żywność – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager World Food 2014. – Chcemy by warszawska impreza była platformą do nawiązania kontaktów polskich wystawców i zwiedzających z zagranicą. Nad przygotowaniem targów, ich organizacją i promocją pracujemy wspólnie z naszymi zagranicznymi biurami, więc impreza będzie miała charakter międzynarodowy. Współpracujemy nie tylko z lokalnymi przedsiębiorcami ale przede wszystkim z przedstawicielami branży z całej Polski, Europy i całego Świata – dodaje Szpaderska.

Zarezerwuj stoisko: http://worldfood.pl/wystawcy/zarezerwuj-stoisko/

To o tyle możliwe, bo organizator imprezy – ITE Group (Lentewenc) posiada świetnie rozwiniętą bazę i rozległą sieć kontaktów wśród firm z WNP, Rosji, w Europie Zachodniej i Azji. To daje organizatorom możliwość tworzenia międzynarodowych imprez na wysokim poziomie.

Warszawska impreza wzbogaci portfolio podobnych imprez, które z dużymi sukcesami odbywają się już za naszą wschodnią granicą. ITE Group organizuje podobne imprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i w Rosji.  

 

Co, gdzie kiedy?

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.
Więcej:  www.worldfood.pl

Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl
  Autor publikacji

dr inż. Aneta Brodziak

dr inż. Aneta Brodziak


Autor publikacj nie udostępnił swojej wizytówki.
Z udostępnionymi informacjami, w tym opublikowanymi pracami autora, możesz zapoznać się odwiedzając jego profil - [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

Liofilizacja w aspekcie przemian fazowych
Liofilizacja w aspekcie przemian fazowych
Zaproszenie na I Kongres Pediatryczno-Żywieniowy 30.11-01.12.2019 r.
Zaproszenie na I Kongres Pediatryczno-Żywieniowy 30.11-01.12.2019 r.
Przeniesienie terminu II konferencji „Experts of Microbiota” 12 września  2020 r. Katowice
Przeniesienie terminu II konferencji „Experts of Microbiota” 12 września 2020 r. Katowice
II konferencja „Experts of Microbiota” 20 marca 2020 r. Katowice
II konferencja „Experts of Microbiota” 20 marca 2020 r. Katowice

Tematyka publikacji


DOŁĄCZ DO NAS
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2024 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif