NUTRIADA 2017 - Rusza nowa edycja Turnieju Wiedzy Dietetycznej  W dniach 17-18 marca 2017 wystartuje w Krakowie druga edycja Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA. Turniej jest organizowany przez kierunek dietetyki Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Dietetyki przy Klinice Gastroentorologii i Hepatologii UJ CM w Krakowie.

Udostępnij
Polub NutriLife.pl
Reklama

Celem Nutriady jest zweryfikowanie wiedzy i przygotowania merytorycznego uczestników  z zakresu wybranych chorób dietozależnych, poszczególnych chorób układu sercowo-naczyniowego, pokarmowego, nerwowego, chorób alergicznych, otyłości, żywienia różnych grup wiekowych, itd. oraz ocena podejścia do pacjenta indywidualnego, ocena zdolności prowadzenia edukacji żywieniowej, sprawdzenie umiejętności zaplanowania, zorganizowania i przygotowania materiałów edukacyjnych w edukacji żywieniowej dla wybranych grup pacjentów.

W programie przewidziano zarówno konkurencje indywidualne, jak i drużynowe, sprawdzające wiedzę teoretyczną a także praktyczną. Oprócz testu, krzyżówki i quizu uczestnicy zmierzą się z praktycznym zadaniem polegającym na udzieleniu porady dietetycznej i przygotowaniu jadłospisu dla pacjenta. Oprócz udziału w zadaniach konkursowych uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów przeprowadzonych przez autorytety w dziedzinie żywienia.

Do udziału w Turnieju zaproszone są zespoły, składające się z trzech studentów oraz jednego opiekuna, które będą reprezentować kierunki studiów dietetyki pierwszego i drugiego stopnia. Organizatorzy zapewniają uczestnikom nocleg w Krakowie.

Termin konkursu

17-18 marca 2017 roku

Miejsce

Centrum Dydaktyczno Kongresowe
Wydziału Lekarskiego UJ CM
Kraków, ul. Św. Łazarza 16
 
 
Autor opracowania:


Udostępnij
Polub NutriLife.pl
  Autor publikacji

 Piotr Wolski

Piotr Wolski


Autor publikacj nie udostępnił swojej wizytówki.
Z udostępnionymi informacjami, w tym opublikowanymi pracami autora, możesz zapoznać się odwiedzając jego profil - [profil autora]

Reklama
Reklama

Zobacz także

FIT Majówka w Krakowie!
FIT Majówka w Krakowie!
Konferencja „Żywienie Zdrowie i Choroby
Konferencja „Żywienie Zdrowie i Choroby"
Metody oceny sposobu żywienia i stanu odżywienia
Metody oceny sposobu żywienia i stanu odżywienia
Dobry produkt trzeba wypromować - WorldFood Warsaw 2017
Dobry produkt trzeba wypromować - WorldFood Warsaw 2017

Tematyka publikacji


DOŁĄCZ DO NAS
Czasopismo:O nas | Redakcja | Dla autorów | Patronat medialny | Kontakt
Serwis: Reklama | Regulamin | Pomoc | Kanały informacyjne (RSS)
Copyright © 2024 NutriLife.pl
  
//www.honcode.ch/HONcode/Seal/HONConduct186547_s1.gif